El Arte de la Vida

El Arte de la Vida is opgericht door John de Lange - Makkenze  en Yvonne Makkenze - de Lange. El Arte de la Vida, bestaat inmiddels uit een beschermd woonitiatief met 11 plekken in Ede, begeleid wooninitiatief met 8 tot 10 plekken in Lunteren, begeleid wonen met 6 plekken in Ede en een ambulant wonen locatie in Lunteren met 11 plekken. Daarnaast is  er een dagbestedingscentrum in Ede en bieden we ook losse ambulante begeleiding aan. El Arte de la Vida bestaat uit een fantastisch team vol bijzonder mensen!

 

Ons team

John de Lange

Zakelijk Directeur


06-2935 6000
john@elartedelavida.nl
ma t/m vrij - 09:00 tot 17:00

Lees meer over John:

Jennifer van der Vloot

Directeur Wonen


06-2169 5225
jennifer@elartedelavida.nl
ma, di, wo, vrij - 09:00 tot 17:00

Lees meer over Jennifer:

Debby Rutgers

Manager dagbesteding


06-1542 0236
debby@elartedelavida.nl
di t/m vrij - 09:00 tot 17:00

Lees meer over Debby:

Angela Timmerman

Teamleider Beschermd Wonen


06-2169 5225
jennifer@elartedelavida.nl
ma, di, wo, vrij - 09:00 tot 17:00

Naline Schol

Teamleider Ambulant


06-21359514
naline@elartedelavida.nl
di, do, vr - 09:00 tot 14:30

Lees meer over Naline:

Daniëlle Makkenze

Ambulant Begeleider


06-1537 2264
danielle@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Lees meer over Daniëlle:

Mevkin Tulgar

Persoonlijk begeleider


mefkin@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Lees meer over Mevkin:

Dicle Sarikus

Persoonlijk begeleider


dicle@elartedelavida.nl
Flexibele werkdagen

Lees meer over Dicle:

Ricky Timmermans

Persoonlijk begeleider


06-15316826
ricky@elartedelavida.nl
ma t/m vrij - 09:00 tot 17:00

Lees meer over Ricky:

Dion van de Putten

Persoonlijk begeleider


06-1531 6826
dion@elartedelavida.nl

Ella Bensoussan

Ambulant begeleider


ella@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Lees meer over Ella: 

Berry Janse-Tol

Persoonlijk begeleider


berry@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Lees meer over Berry:

Richendel Janzen

Persoonlijk begeleider


richendel@elartedelavida.nl
di, wo, do

Lees meer over Richendel:

Samantha Muszynski

Persoonlijk begeleider


samantha@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Lees meer over Samantha:

Anissa Mouyah

Ambulant Begeleider


anissa@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Kim Hermsen

Persoonlijk begeleider


kim@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Elma de Kock

Budgetconsulent


06-2341 9410
elma@elartedelavida.nl
d t/m vrij - 08:30 tot 15:30

Lees meer over Elma:

Angela Rufi

Gastvrouw


gastvrouw@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Sayyid Curiel

Persoonlijk begeleider


sayyid@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Mohamed Afantrous

Stagiaire


mohamed@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Contact

Wil je graag meer weten over El Arte de la Vida?