El Arte de la Vida

El Arte de la Vida is opgericht door John de Lange – Makkenze  en Yvonne Makkenze – de Lange. Samen runnen zij El Arte de la Vida, bestaande uit een beschermd woonitiatief met 11 plekken in Ede en een begeleid wooninitiatief met 8 tot 10 plekken in Lunteren. Daarnaast is  er een dagbestedingscentrum in Ede en bieden we ambulante begeleiding aan. John & Yvonne worden dagelijks ondersteund door een fantastisch team vol bijzonder mensen!

 

Ons team

John de Lange

Zakelijk Directeur


06-2935 6000
john@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Lees meer over John:

Yvonne Makkenze

Algemeen Directeur


06-5111 7373
yvonne@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Lees meer over Yvonne:

Jennifer van der Vloot

Manager Wonen


06-2169 5225
jennifer@elartedelavida.nl
ma, di, wo, vrij – 09:00 tot 17:00

Debby Rutgers

Manager dagbesteding | Ambulant begeleider


06-1542 0236
debby@elartedelavida.nl
di t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Lees meer over Debby:

Chantal Snijders-Merkelbach

Manager Lunteren


chantal@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Lees meer over Chantal:

Daniëlle Makkenze

Persoonlijk begeleider


06-1537 2264
danielle@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Lees meer over Daniëlle:

Blaise Mugimba

Persoonlijk begeleider


blaise@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Lees meer over Blaise:

Angela Timmerman

Persoonlijk begeleider


06-1533 4653
angela@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Lees meer over Angela:

Ricky Timmermans

Persoonlijk begeleider


ricky@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Lees meer over Ricky:

Dion van de Putten

Persoonlijk begeleider


06-1531 6826
dion@elartedelavida.nl

Ella Bensoussan

Persoonlijk begeleider


ella@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Lees meer over Ella: 

Berry Janse-Tol

Persoonlijk begeleider


berry@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Lees meer over Berry:

Elise Willemsen

Persoonlijk begeleider


elise@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Lees meer over Elise:

Saskia de Gunst

Ambulant begeleider | Dagbesteding


saskia@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Lees meer over Saskia:

Naline Scherrenberg

Ambulant begeleider


naline@elartedelavida.nl
di, do, vr – 09:00 tot 14:30

Lees meer over Naline:

Elma de Kock

Budgetconsulent


06-2341 9410
elma@elartedelavida.nl
d t/m vrij – 08:30 tot 15:30

Lees meer over Elma:

 

Contact

Wil je graag meer weten over El Arte de la Vida?

[cs_content_seo] El Arte de la Vida
El Arte de la Vida is opgericht door John de Lange – Makkenze  en Yvonne Makkenze – de Lange. Samen runnen zij El Arte de la Vida, bestaande uit een beschermd woonitiatief met 11 plekken in Ede en een begeleid wooninitiatief met 8 tot 10 plekken in Lunteren. Daarnaast is  er een dagbestedingscentrum in Ede en bieden we ambulante begeleiding aan. John & Yvonne worden dagelijks ondersteund door een fantastisch team vol bijzonder mensen!
 

Ons team

John de Lange
Zakelijk Directeur

06-2935 6000
john@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00
Lees meer over John:

Yvonne Makkenze
Algemeen Directeur

06-5111 7373
yvonne@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00
Lees meer over Yvonne:

Jennifer van der Vloot
Manager Wonen

06-2169 5225
jennifer@elartedelavida.nl
ma, di, wo, vrij – 09:00 tot 17:00

Debby Rutgers
Manager dagbesteding | Ambulant begeleider

06-1542 0236
debby@elartedelavida.nl
di t/m vrij – 09:00 tot 17:00
Lees meer over Debby:

Chantal Snijders-Merkelbach
Manager Lunteren

chantal@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00
Lees meer over Chantal:

Daniëlle Makkenze
Persoonlijk begeleider

06-1537 2264
danielle@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen
Lees meer over Daniëlle:

Blaise Mugimba
Persoonlijk begeleider

blaise@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen
Lees meer over Blaise:

Angela Timmerman
Persoonlijk begeleider

06-1533 4653
angela@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen
Lees meer over Angela:

Ricky Timmermans
Persoonlijk begeleider

ricky@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00
Lees meer over Ricky:

Dion van de Putten
Persoonlijk begeleider

06-1531 6826
dion@elartedelavida.nl
Ella Bensoussan
Persoonlijk begeleider

ella@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen
Lees meer over Ella: 

Berry Janse-Tol
Persoonlijk begeleider

berry@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen
Lees meer over Berry:

Elise Willemsen
Persoonlijk begeleider

elise@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen
Lees meer over Elise:

Saskia de Gunst
Ambulant begeleider | Dagbesteding

saskia@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen
Lees meer over Saskia:

Naline Scherrenberg
Ambulant begeleider

naline@elartedelavida.nl
di, do, vr – 09:00 tot 14:30
Lees meer over Naline:

Elma de Kock
Budgetconsulent

06-2341 9410
elma@elartedelavida.nl
d t/m vrij – 08:30 tot 15:30
Lees meer over Elma:

 Contact
Wil je graag meer weten over El Arte de la Vida?
 Neem contact op! [/cs_content_seo]