Wie zijn wij

El Arte de la Vida is opgericht door John de Lange – Makkenze  en Yvonne Makkenze – de Lange. Samen runnen zij El Arte de la Vida, bestaande uit een beschermd woonitiatief met 11 plekken in Ede en een begeleid wooninitiatief met 8 tot 10 plekken in Lunteren. Daarnaast is  er een dagbestedingscentrum in Ede en bieden we ambulante begeleiding aan. John & Yvonne worden dagelijks ondersteund door een fantastisch team vol bijzonder mensen!

 

Ons team

John de Lange

Zakelijk Directeur


06-2935 6000
john@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Lees meer over John:

Yvonne Makkenze

Algemeen Directeur


06-5111 7373
yvonne@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Lees meer over Yvonne:

Jennifer van der Vloot

Manager Wonen


06-2169 5225
jennifer@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Debby Rutgers

Manager dagbesteding | Ambulant begeleider


06-1542 0236
debby@elartedelavida.nl
di t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Lees meer over Debby:

Chantal Snijders-Merkelbach

Manager Lunteren


chantal@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Lees meer over Chantal:

Daniëlle Makkenze

Persoonlijk begeleider


06-1537 2264
danielle@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Lees meer over Daniëlle:

André Folkeringa

Persoonlijk begeleider


andre@elartedelavida.nl
flexibele werkdagen

Lees meer over André:

Angela Timmerman

Persoonlijk begeleider


06-4534 8630
angela@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Ricky Timmermans

Persoonlijk begeleider


ricky@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Dion van de Putten

Persoonlijk begeleider


06-1531 6826
dion@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Naline Scherrenburg

Ambulant begeleider


naline@elartedelavida.nl
di,  do, vr – 09:00 tot 14:30

Lees meer over Naline: 

Elles van Loo

Coach en facilitair medewerker


 06-1146 2927
elles@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Ernst Groot Landeweer

Coach en facilitair medewerker


 06-1145 4838
 ernst@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Elma de Kock

Budgetconsulent


06-2341 9410
elma@elartedelavida.nl
d t/m vrij – 08:30 tot 15:30

Saskia de Gunst

Vrijwilliger dagbesteding


saskia@elartedelavida.nl
di t/m vrij – 09:00 tot 13:00

 
 

Contact

Wil je graag meer weten over El Arte de la Vida?