Wie zijn wij


El Arte de la Vida is opgericht door John de Lange – Makkenze  en Yvonne Makkenze – de Lange. Samen runnen zij El Arte de la Vida, bestaande uit een beschermd woonitiatief met 11 plekken in Ede en een begeleid wooninitiatief met 8 tot 10 plekken in Lunteren. Daarnaast is  er een dagbestedingscentrum in Ede. Zij worden dagelijks ondersteund door een fantastisch team vol bijzonder mensen!

 

John de Lange

Zakelijk Directeur


John de Lange is coach en energetisch therapeut. Hij werd op 12 september 1959 te Utrecht geboren. Het grootste gedeelte van zijn leven is hij zelfstandig ondernemer geweest. John is een echt ‘mensenmens’ en veel mensen hebben hem daarom al in hun hart gesloten. John is algemeen directeur en houd zich bezig met de financiën, personeelsbeleid, ISO-kwaliteitssysteem, processen en procedures.

06-2935 6000
john@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Yvonne Makkenze

Algemeen Directeur


Yvonne Makkenze is coach, inspirator, trainer en schrijver. Ze werd op 13 oktober 1964 geboren in Ede. Zij haalt kracht en inspiratie uit het leven zelf. Buiten de vele opleidingen die ze heeft gevolgd, heeft Yvonne vooral gestudeerd aan de universiteit “Het Leven”, waardoor zij een ervaringsdeskundige is. Zij gelooft in mensen en hun eigen kracht. Yvonne veroverde de harten van vele mensen met haar positieve kijk op het leven. Yvonne is Algemeen Directeur.

06-5111 7373
yvonne@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Jennifer van der Vloot

Manager Wonen


06-2169 5225
jennifer@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Debby Rutgers

Manager dagbesteding | Ambulant begeleider


06-1542 0236
debby@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Dion van de Putten

Persoonlijk begeleider


06-1531 6826
dion@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Elles van Loo

Coach en facilitair medewerker


 06-1146 2927
elles@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Ernst Groot Landeweer

Coach en facilitair medewerker


 06-1145 4838
 ernst@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Angela Timmerman

Persoonlijk begeleider


06-4534 8630
angela@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Danielle Makkenze

Persoonlijk begeleider


06-1537 2264
danielle@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Elma de Kock

Budgetconsulent


06-2341 9410
elma@elartedelavida.nl
ma t/m vrij – 09:00 tot 17:00

Chantal Griffioen

Stagiaire begeleider in opleiding


Micaela de Graaf

Stagiaire


Ruben Soeteman

Stagiaire huis Ede
Stagiaire dagbesteding


 

Contact

Wil je graag meer weten over El Arte de la Vida?